
Twee keer per jaar organiseren wij een filmavond met een thema en deze keer is het thema Stemmen horen. Voor veel mensen is Stemmen horen een realiteit, en het is niet altijd even gemakkelijk om daarover te praten. Tijdens deze filmavond bekijken we samen een film die een bijzonder perspectief biedt op het leven met stemmen horen. Na afloop gaan we, zoals gebruikelijk, met elkaar in gesprek. Iedereen is welkom.

Waarom is het zo belangrijk om te kunnen ervaren waar je eigen grenzen - en die van anderen - liggen? Wat is de relatie tussen het vermogen grenzen aan te kunnen geven en je herstelproces? Hoezo is het oefenen met het aangeven en respecteren van grenzen een vaardigheid die je nodig hebt als je een solide gevoel van eigenwaarde wilt ontwikkelen? Waarom is dat in de praktijk best wel lastig en besteden we er een cursus aan bij de Herstelacademie?

Zelfzorg gaat over goed voor jezelf zorgen, zowel lichamelijk als mentaal. Dat je voor jezelf zorgt op een manier waarbij je je prettig en waardevol voelt, je behoeftes serieus neemt en daarnaar kan handelen.

De feestdagen, je kunt er niet omheen. Al in november zie je overal feestelijke straatverlichting en vaak krijg je nog veel eerder al de vraag: ‘Wat doe jij met kerst en oudjaar?’. Soms ook nog gevolgd door: ‘Je gaat toch niet alleen zitten hè?’
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.