
Herstelacademie Haarlem en Meer organiseert themabijeenkomsten bij SLUIS 751 zodat inwoners en organisaties uit de gemeente Velsen kennis kunnen maken met ons. Thema’s zijn Herstel, Zelfhulp, Stigma en Lekker in je Vel. Kom ook en wissel ervaringen uit tijdens de themabijeenkomsten!
Sluis 751, Lange Nieuwstraat 751, IJmuiden
Maandag 9 oktober van 14 tot 15:30 uur
Onbekend
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Sluis 751, Lange Nieuwstraat 751, IJmuiden
Maandag 9 oktober van 14 tot 15:30 uur
Onbekend
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Opgroeien met een ouder met psychische problemen of een verslaving laat vaak sporen na. Misschien herken je dat je snel de zorg voor anderen op je neemt, moeilijk grenzen kunt stellen of vaak twijfelt aan jezelf. Soms voel je je verantwoordelijk voor het geluk van anderen of vind je het lastig om te ontspannen.
Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
Herstellen gaat over je leven leven en rekening houden met je psychische kwetsbaarheid. Bij herstel gaat het om de toekomst: de uitdaging om weer zelf je keuzes te maken en je leven te bepalen. Heb je een psychische kwetsbaarheid? Wil je een stap verder zetten in je herstelproces? En wil je weer de regie nemen over je eigen leven? Dan is deze cursus iets voor jou!
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.