Heb je een sterk inlevingsvermogen? Voel jij je na een drukke dag totaal opgebrand? Ben je vaak moe? Heb je vaak last van hoofdpijn? Ben je snel emotioneel? Heb je vaak het gevoel alsof alle energie uit je lichaam wegstroomt? Dan ben jij waarschijnlijk hoogsensitief.
In deze cursus gaan we dieper in op wat hooggevoeligheid is, Waar heb je last van als je hooggevoelig bent en hoe ga je daarmee om in het dagelijks leven?
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start maandag 5 juni, 6 lessen van 10 tot 12 uur
Christa Schavemaker
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start maandag 5 juni, 6 lessen van 10 tot 12 uur
Christa Schavemaker
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Denken en doen is voor mensen met veel gedachten in hun hoofd en die dat als onprettig ervaren. Iedere week benaderen we vanuit een andere invalshoek hoe we om kunnen gaan met onze gedachten. We doen oefeningen om de verschillende invalshoeken te ervaren en gaan er samen over in gesprek. Daarbij proberen we ook steeds een brug te slaan tussen denken en voelen. Tijdens Denken en Doen komt onder andere aan bod: omdenken, mindfulness, gedachten opmerken, humor, positieve boodschap aan jezelf en creativiteit.
Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
In deze cursus leer je op een creatieve manier dat je eigenwaarde géén vast gegeven is. Door te oefenen met de kunst van het herwaarderen, kan je herstelproces een verrassende nieuwe impuls krijgen.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.