GEANNULEERD
Grenzen stellen sluit naadloos aan bij de thema’s van de Herstelacademie: lef, groei en respectvol omgaan met anderen. Grenzen stellen vraagt moed. Het is een groeiproces in het respectvol omgaan met jezelf en met anderen.
Tijdens deze cursus komen de volgende vragen aan bod:
Deze vragen gaan we aan het einde van de cursus weer voor onszelf beantwoorden om eigen groei met betrekking tot grenzen stellen te zien.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 11 oktober, 8 lessen van 10 tot 12 uur
Marigeli de Windt en Herdien
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 11 oktober, 8 lessen van 10 tot 12 uur
Marigeli de Windt en Herdien
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Wat houdt ervaringswerk in? Hoe en op welke wijze kun je je ervaringen inzetten als vrijwilliger en als betaalde ervaringsdeskundige. In deze cursus kun je ontdekken of het werken met eigen ervaring iets voor jou is.
De Herstelacademie biedt een podium aan mensen die hun herstelverhaal willen presenteren. Elke bijeenkomst komt er één verhaal aan bod dat gekoppeld is aan een thema.
De WRAP is een cursus om weer baas te worden over je eigen leven. Een praktische cursus om aan het eigen welbevinden te werken, door een persoonlijk ‘levensplan’ te maken. Bij elk onderdeel staat centraal: wat heb ik wanneer nodig om me (weer) goed te voelen? WRAP staat overigens voor Wellness Recovery Action Plan.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.