
In de film "Toon W. is hersteld" vertelt Toon Walravens over zijn leven en komen er verschillende personen die zijn pad kruisten aan het woord. De jeugd van Toon wordt gereconstrueerd, hoe hij opgroeit en uiteindelijk in de criminaliteit belandt. Drank, drugs, diefstal en vechtpartijen domineren zijn leven. Begin jaren 90 wordt hij, als leider van een criminele organisatie, veroordeeld tot een gevangenisstraf van 5 jaar. Dat is het begin van een grote ommekeer in zijn leven. Na afloop gaan we de film nabespreken.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Maandag 14 oktober van 19 tot 21 uur
Tim Kreuger en Rob Spruyt
Aan de bijeenkomst zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Maandag 14 oktober van 19 tot 21 uur
Tim Kreuger en Rob Spruyt
Aan de bijeenkomst zijn geen kosten verbonden
Heb je een sterk inlevingsvermogen? Voel jij je na een drukke dag totaal opgebrand? Ben je vaak moe? Heb je vaak last van hoofdpijn? Ben je snel emotioneel? Heb je vaak het gevoel alsof alle energie uit je lichaam wegstroomt? Dan ben jij waarschijnlijk hoogsensitief. In deze cursus gaan we dieper in op wat hooggevoeligheid is, Waar heb je last van als je hooggevoelig bent en hoe ga je daarmee om in het dagelijks leven?
Zelfzorg gaat over goed voor jezelf zorgen, zowel lichamelijk als mentaal. Dat je voor jezelf zorgt op een manier waarbij je je prettig en waardevol voelt, je behoeftes serieus neemt en daarnaar kan handelen.
De WRAP is een cursus om weer baas te worden over je eigen leven. Een praktische cursus om aan het eigen welbevinden te werken, door een persoonlijk ‘levensplan’ te maken. Bij elk onderdeel staat centraal: wat heb ik wanneer nodig om me (weer) goed te voelen? WRAP staat overigens voor Wellness Recovery Action Plan.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.