Deze cursus is een ontdekkingstocht naar wat jouw leven zin en betekenis geeft. Een gedeelte van die tocht heb je reeds afgelegd en je bent ongetwijfeld veel tegengekomen onderweg. Vervulling en voldoening, maar vast ook pijn en leegte.
Het is een tocht waarbij je aan de hand van thema’s je eigen koers vaart. Er zijn geen pasklare antwoorden en je kan ook niets ‘fout’ doen. Misschien ontdek je nieuwe dingen die belangrijk zijn en betekenis geven. Misschien hervind je dingen van betekenis die je leven opnieuw zin kunnen geven.
Thema’s die we gaan verkennen zijn:
Na elke bijeenkomst ontvang je de informatie die aan bod is gekomen.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start donderdag 21 augustus, 8 lessen van 10 tot 12 uur
Christa Schavemaker en Gita Debisarun
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start donderdag 21 augustus, 8 lessen van 10 tot 12 uur
Christa Schavemaker en Gita Debisarun
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
Voor de inwoners uit de gemeente Haarlemmermeer organiseren we een workshop in wijkcentrum DE NIEUWE SILO over Spiritualiteit en Herstel. Spiritualiteit komt van het Latijnse woord spiritus en heeft te maken met alles op het gebied van de geest. Je voelt je verbonden met iets dat groter is dan tastbare zaken. Muziek, natuur, geloof, meditatie zijn voorbeelden waarbinnen spiritualiteit kan worden ervaren.
Gezamenlijk gaan we op ontdekkingstocht om sterke kanten – kwaliteiten – van onszelf te (her)ontdekken. Ook ga je op zoek naar wat jij nodig hebt – voorwaarden – om je kwaliteiten in te kunnen zetten. En soms komt tijdens die zoektocht boven water, dat je ergens wel heel goed in bent, maar dat je er eigenlijk niet zo blij van wordt.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.