
De cursus "Verder werken aan je herstel" kan je zien als een vervolg op "Herstellen doe je zelf", al hoef je die niet eerst gevolgd te hebben. We gaan dieper op herstelthema's in en er zullen 2 gastsprekers hun herstelverhaal delen. Enkele thema's die langskomen zijn: acceptatie, verwachtingen, valkuilen, vallen en opstaan en de fases van herstel.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start vrijdag 24 oktober, 12 lessen van 13 tot 15 uur
Tim van Zijl en Angela
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start vrijdag 24 oktober, 12 lessen van 13 tot 15 uur
Tim van Zijl en Angela
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
De WRAP is een cursus om weer baas te worden over je eigen leven. Een praktische cursus om aan het eigen welbevinden te werken, door een persoonlijk ‘levensplan’ te maken. Bij elk onderdeel staat centraal: wat heb ik wanneer nodig om me (weer) goed te voelen? WRAP staat overigens voor Wellness Recovery Action Plan.
Het is voor elk mens belangrijk om gevoelens te uiten. Je emoties binnenhouden geeft stress, druk en spanning. Muziek kan hierin een belangrijke rol spelen. In deze workshop van 4 bijeenkomsten delen wij onze ervaringen die wij hebben met betrekking tot muziek. Welke muziek heeft jou geholpen bij je herstel? Welke muziek brengt jou terug naar fijne herinneringen? Door welk nummer verandert jouw stemming? … Dit soort vragen komen naar voren en we bespreken dit met elkaar.
Vervolg op de oriëntatiecursus. In deze cursus leggen we de basis waarmee je als beginnend ervaringsdeskundige in de praktijk aan de slag kan gaan. Met aandacht voor de ontwikkelingen op het gebied van ervaringsdeskundigheid en praktische oefeningen.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.