
We gaan dieper op herstelthema's in en er zullen 2 gastsprekers hun herstelverhaal delen. Enkele thema's die langskomen zijn: acceptatie, verwachtingen, valkuilen, vallen en opstaan en de fases van herstel.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start vrijdag 1 mei, 12 lessen van 13 tot 15 uur
Tim van Zijl en Angela
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start vrijdag 1 mei, 12 lessen van 13 tot 15 uur
Tim van Zijl en Angela
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Vervolg op de oriëntatiecursus. In deze cursus leggen we de basis waarmee je als beginnend ervaringsdeskundige in de praktijk aan de slag kan gaan. Met aandacht voor de ontwikkelingen op het gebied van ervaringsdeskundigheid en praktische oefeningen.
Voor de inwoners van de gemeente Heemstede en Zandvoort organiseert de Herstelacademie de workshop Waar bloei ik van op? Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
De HOP (Honest, Open & Proud) is een cursus die bijdraagt aan het bespreekbaar maken van een psychische kwetsbaarheid en/of verslaving. In 4 bijeenkomsten leer je met HOP de voordelen van openheid ontdekken, je verhaal delen en sterker omgaan met zelfstigma. Jij houdt de regie.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.
Accepteren ofWeigeren