
Een goed gesprek begint met goed kunnen luisteren. Maar hoe zorg je ervoor dat je wegblijft, of je in ieder geval bewust wordt, van de oordelen en aannames die je doet. In deze workshop, bestaande uit 2 lessen, gaan we daarmee aan de slag en wordt het duidelijk waarom we maar één mond hebben en twee oren.
Deze tweedaagse workshop is speciaal bedoeld voor mensen die willen luisteren zonder dat daarbij eigen ervaringen en oordelen in de weg gaan zitten. Je gaat leren hoe je bewust kan worden dat je door aannames te snel met een oordeel kunt komen. Het is de kunst om daar afstand van te nemen en verder oordeelloos het gesprek te kunnen voeren. Dus naast die bewustwording leer je ook hoe je met die aannames om kunt gaan.
Plein1, Julianaplein 1, Heemstede
Start donderdag 11 september, 2 lessen van 13 tot 16 uur
Rob Spruyt en Daniëlle Willemze
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Plein1, Julianaplein 1, Heemstede
Start donderdag 11 september, 2 lessen van 13 tot 16 uur
Rob Spruyt en Daniëlle Willemze
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
De HOP (Honest, Open & Proud) is een cursus die bijdraagt aan het bespreekbaar maken van een psychische kwetsbaarheid en/of verslaving. In 4 bijeenkomsten leer je met HOP de voordelen van openheid ontdekken, je verhaal delen en sterker omgaan met zelfstigma. Jij houdt de regie.
Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
Voor de mensen uit de gemeente Heemstede organiseren we de cursus Positief Zelfbeeld. Heb je last van een laag zelfbeeld? Zou je dit willen veranderen? Tijdens deze cursus word je door middel van oefeningen meegenomen naar een positiever zelfbeeld.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.