In deze cursus leer je op welke manier je open bent over je psychische kwetsbaarheid. Je wordt ondersteund bij het maken van een weloverwogen keuze om wel of geen openheid te geven. Door met elkaar herstelverhalen te delen ontwikkel je een eigen methode over openheid.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start donderdag 26 januari, 4 lessen van 13 tot 16 uur
Tim Kreuger en Rob Spruyt
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start donderdag 26 januari, 4 lessen van 13 tot 16 uur
Tim Kreuger en Rob Spruyt
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
De WRAP is een cursus om weer baas te worden over je eigen leven. Een praktische cursus om aan het eigen welbevinden te werken, door een persoonlijk ‘levensplan’ te maken. Bij elk onderdeel staat centraal: wat heb ik wanneer nodig om me (weer) goed te voelen? WRAP staat overigens voor Wellness Recovery Action Plan.
Herstelacademie Haarlem en Meer organiseert themabijeenkomsten in De Blauwe Tram en het Pluspunt zodat inwoners en organisaties uit de gemeente Zandvoort kennis kunnen maken met ons. Thema’s zijn Veerkracht, Herstel, Zelfhulp, Stigma en Lekker in je Vel. Kom ook en wissel ervaringen uit tijdens de themabijeenkomsten!
De Herstelacademie biedt één keer in de twee maanden een podium voor mensen die hun herstelverhaal willen presenteren. Elke bijeenkomst heeft een thema en per bijeenkomst komen er maximaal 3 verhalen aan bod.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.