
De Herstelacademie biedt een podium aan mensen die hun herstelverhaal willen presenteren. Elke bijeenkomst komt er één verhaal aan bod dat gekoppeld is aan een thema. Schrijf je in via het formulier om het herstelverhalen podium bij te wonen.
Iedereen is welkom bij het Herstelverhalen podium!
Ben jij ook geïnteresseerd in het vertellen van jouw herstelverhaal? Neem dan contact op met Tim Kreuger via: tim.kreuger@herstelacademie.org of 06 - 13027231.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Maandag 6 oktober van 15 tot 17 uur
Tim Kreuger
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Maandag 6 oktober van 15 tot 17 uur
Tim Kreuger
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Voor de inwoners uit de gemeente Haarlemmermeer organiseren we een workshop in wijkcentrum DE NIEUWE SILO over Spiritualiteit en Herstel. Spiritualiteit komt van het Latijnse woord spiritus en heeft te maken met alles op het gebied van de geest. Je voelt je verbonden met iets dat groter is dan tastbare zaken. Muziek, natuur, geloof, meditatie zijn voorbeelden waarbinnen spiritualiteit kan worden ervaren.
De HOP (Honest, Open & Proud) is een cursus die bijdraagt aan het bespreekbaar maken van een psychische kwetsbaarheid en/of verslaving. In 4 bijeenkomsten leer je met HOP de voordelen van openheid ontdekken, je verhaal delen en sterker omgaan met zelfstigma. Jij houdt de regie.
Voor de mensen uit de gemeente Heemstede organiseren we de cursus Positief Zelfbeeld. Heb je last van een laag zelfbeeld? Zou je dit willen veranderen? Tijdens deze cursus word je door middel van oefeningen meegenomen naar een positiever zelfbeeld.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.