Deze cursus is een ontdekkingstocht naar wat jouw leven zin en betekenis geeft. Een gedeelte van die tocht heb je reeds afgelegd en je bent ongetwijfeld veel tegengekomen onderweg. Vervulling en voldoening, maar vast ook pijn en leegte.
Het is een tocht waarbij je aan de hand van thema’s je eigen koers vaart. Er zijn geen pasklare antwoorden en je kan ook niets ‘fout’ doen. Misschien ontdek je nieuwe dingen die belangrijk zijn en betekenis geven. Misschien hervind je dingen van betekenis die je leven opnieuw zin kunnen geven.
Thema’s die we gaan verkennen zijn:
Na elke bijeenkomst ontvang je de informatie die aan bod is gekomen.
Dinsdag 18 januari van 10 tot 12 uur
Emmy van den Heuvel en Marianne Honhoff
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Dinsdag 18 januari van 10 tot 12 uur
Emmy van den Heuvel en Marianne Honhoff
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Een goed gesprek begint met goed kunnen luisteren. Maar hoe zorg je ervoor dat je wegblijft, of je in ieder geval bewust wordt, van de oordelen en aannames die je doet. In deze workshop, bestaande uit 2 lessen, gaan we daarmee aan de slag en wordt het duidelijk waarom we maar één mond hebben en twee oren.
Gezamenlijk gaan we op ontdekkingstocht om sterke kanten – kwaliteiten – van onszelf te (her)ontdekken. Ook ga je op zoek naar wat jij nodig hebt – voorwaarden – om je kwaliteiten in te kunnen zetten. En soms komt tijdens die zoektocht boven water, dat je ergens wel heel goed in bent, maar dat je er eigenlijk niet zo blij van wordt.
Wat houdt ervaringswerk in? Hoe en op welke wijze kun je je ervaringen inzetten als vrijwilliger en als betaalde ervaringsdeskundige. In deze cursus kun je ontdekken of het werken met eigen ervaring iets voor jou is.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.