Wil jij dichterbij je eigen verhaal komen? Zou jij meer over jezelf willen vertellen, maar je weet niet hoe? Wat zou je over jezelf in beeld willen brengen?
In deze cursus nodigen we je uit om via oude en nieuwe foto’s jouw eigen verhaal zichtbaar te maken. We gaan aan de slag met de camera van je telefoon of je leent bij ons een digitale camera.
Je zal merken dat je door de opdrachten meer zelfinzicht en zelfvertrouwen creëert. Als groep versterk je elkaar in het delen en kijken naar elkaars verhaal. Je eigen creativiteit wordt door de ander aangewakkerd.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start maandag 27 mei, 8 lessen van 13:30 tot 16 uur
Ingrid Schoenmaker en Angela
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start maandag 27 mei, 8 lessen van 13:30 tot 16 uur
Ingrid Schoenmaker en Angela
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
De cursus "Verder werken aan je herstel" kan je zien als een vervolg op "Herstellen doe je zelf", al hoef je die niet eerst gevolgd te hebben. We gaan dieper op herstelthema's in en er zullen 2 gastsprekers hun herstelverhaal delen. Enkele thema's die langskomen zijn: acceptatie, verwachtingen, valkuilen, vallen en opstaan en de fases van herstel.
Ben jij ervaringsdeskundige en begeleid je groepen waarin de deelnemers werken aan hun herstel? Of wil je deze leren begeleiden? In onze cursus leer je principes en vaardigheden om als facilitator groepen te begeleiden.
Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.