
Herstelacademie Haarlem en Meer organiseert themabijeenkomsten in De Blauwe Tram zodat inwoners en organisaties uit de gemeente Zandvoort kennis kunnen maken met ons. Thema’s zijn Veerkracht, Herstel, Zelfhulp, Stigma en Lekker in je Vel. Kom ook en wissel ervaringen uit tijdens de themabijeenkomsten!
Deze workshop gaat over lekker in je vel zitten. Door vooraf te bekijken wat je per dag minimaal nodig hebt zal je merken dat je lekkerder in je vel gaat zitten. Daarnaast gaan we ook kijken we je eventueel extra kunt doen. Door met elkaar te delen steunen we elkaar niet alleen, maar wisselen we ook ideeën uit.
Bekijk de volledige planning van Themabijeenkomsten Zandvoort: Lekker in je velBlauwe tram, Louis Davidscarre 1, Zandvoort
Rob Spruyt
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Blauwe tram, Louis Davidscarre 1, Zandvoort
Rob Spruyt
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Voor de inwoners uit de gemeente Haarlemmermeer organiseren wij deze cursus in wijkcentrum DE NIEUWE SILO. Spiritualiteit komt van het Latijnse woord spiritus, het betekent geest. Er is geen exacte definitie van spiritualiteit. In algemene zin heeft het te maken met datgene wat de geest betreft. Spiritualiteit gaat verder dan de fysieke wereld. Je voelt je verbonden met iets dat groter is dan tastbare zaken. Mensen kunnen spiritualiteit vinden in religie, in de natuur, meditatie of creatieve expressie.
Twee keer per jaar organiseren wij een filmavond met een thema en deze keer is het thema Stemmen horen. Voor veel mensen is Stemmen horen een realiteit, en het is niet altijd even gemakkelijk om daarover te praten. Tijdens deze filmavond bekijken we samen een film die een bijzonder perspectief biedt op het leven met stemmen horen. Na afloop gaan we, zoals gebruikelijk, met elkaar in gesprek. Iedereen is welkom.
Voor de inwoners uit de gemeente Haarlemmermeer organiseren wij deze workshop in wijkcentrum DE NIEUWE SILO. De feestdagen, je kunt er niet omheen. Al in november zie je overal feestelijke straatverlichting en vaak krijg je nog veel eerder al de vraag: ‘Wat doe jij met kerst en oudjaar?’. Soms ook nog gevolgd door: ‘Je gaat toch niet alleen zitten hè?’
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.