In de basiscursus, de eerste ontdekkingstocht naar wat jouw leven zin en betekenis geeft, hebben we diverse thema’s verkend: Van jezelf zijn tot gaan in vertrouwen. Van betekenis geven aan wat je is overkomen, tot de kracht van samen delen.
Tijdens deze verdieping gaat jouw ontdekkingstocht verder langs thema’s als: omgaan met leegte in jezelf, wat veilig is en wat een uitdaging vormt. Waar je in gelooft en over in verbinding blijven met jezelf.
Thema’s die we gaan verkennen zijn:
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 5 april, 5 lessen van 10 tot 12 uur
Emmy van den Heuvel en Marianne Honhoff
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 5 april, 5 lessen van 10 tot 12 uur
Emmy van den Heuvel en Marianne Honhoff
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie Haarlem en Meer organiseert themabijeenkomsten in De Blauwe Tram en het Pluspunt zodat inwoners en organisaties uit de gemeente Zandvoort kennis kunnen maken met ons. Thema’s zijn Veerkracht, Herstel, Zelfhulp, Stigma en Lekker in je Vel. Kom ook en wissel ervaringen uit tijdens de themabijeenkomsten!
Herstellen gaat over je leven leven en rekening houden met je psychische kwetsbaarheid. Bij herstel gaat het om de toekomst: de uitdaging om weer zelf je keuzes te maken en je leven te bepalen. Heb je een psychische kwetsbaarheid? Wil je een stap verder zetten in je herstelproces? En wil je weer de regie nemen over je eigen leven? Dan is deze cursus iets voor jou!
Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.