
Het accepteren van een psychische kwetsbaarheid is niet makkelijk en het wordt dan ook wel eens vergeleken met een rouwproces. Het hebben van een psychische kwetsbaarheid kan je toekomstverwachtingen behoorlijk in de war gooien. Het acceptatieproces gaat meestal niet over één nacht ijs en heeft vaak tijd nodig. Wanneer je je psychische kwetsbaarheid accepteert, krijg je ruimte om naar jezelf te kijken.
Tijdens deze workshop "acceptatie psychische kwetsbaarheid" behandelen we een stukje theorie, maar gaan we ook in gesprek met elkaar. Thema's als: wat vind je moeilijk aan het accepteren, waarom is het belangrijk, wat zijn dingen waar je tegenaan loopt, schaamte, hoe lang duurt zo'n proces en ik ben meer dan mijn kwetsbaarheid, zullen voorbij komen tijdens deze eenmalige bijeenkomst.
Bekijk de volledige planning van Workshop Acceptatie Psychische kwetsbaarheidHerstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Tim van Zijl
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Tim van Zijl
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Een opgeruimde kamer, keuken of huis is fijn en kan ook een opgeruimd gevoel in je hoofd geven. Je huis op orde brengen en houden is makkelijker gezegd dan gedaan, zeker wanneer je in een periode verkeert waarin het in psychische zin allemaal niet zo lekker loopt. Waar loop je tegenaan als je wilt beginnen met opruimen, hoe krijg je je huis op orde en hoe houd je het zo?
De feestdagen, je kunt er niet omheen. Al in november zie je overal feestelijke straatverlichting en vaak krijg je nog veel eerder al de vraag: ‘Wat doe jij met kerst en oudjaar?’. Soms ook nog gevolgd door: ‘Je gaat toch niet alleen zitten hè?’
Wat houdt ervaringswerk in? Hoe en op welke wijze kun je je ervaringen inzetten als vrijwilliger en als betaalde ervaringsdeskundige. In deze cursus kun je ontdekken of het werken met eigen ervaring iets voor jou is.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.