
GEANNULEERD
Je kunt van alles verliezen: bijvoorbeeld je identiteit, je woning, je werk, je opleiding, je dierbaren, je relaties, het verlies van je mogelijkheid tot kinderen krijgen, noem maar op. In deze cursus leer je beter naar je pijnlijk verlies te kijken door erbij stil te staan en uit te wisselen met de andere cursisten.
In deze cursus leer je beter naar je pijnlijk verlies te kijken door erbij stil te staan en uit te wisselen wat je hoog zit. Daarnaast leer je een speciale methode om met je verlies om te gaan en dat te accepteren.
De cursus bestaat uit 5 bijeenkomsten, waarbij de eerste keren de nadruk wordt gelegd op kennismaking en vertrouwdheid in de groep en informatie over de cursus. Vervolgens gaan we volgens een bepaalde methode naar verliezen kijken en zelf aan de slag. In de laatste 2 bijeenkomsten gaan we heel praktisch aan de gang met verschillende verliezen op een weer andere, een meer creatieve manier.
Deze cursus is voor jou bestemd als je al wat verder in je proces van rouwverwerking bent, maar wel opnieuw of uitgebreider naar je verlies wilt kijken, er mee aan de slag wilt. Realiseer je dat er veel emoties gedeeld worden in de groep. Dat is heel fijn, maar kan ook confronterend zijn. Oud-deelnemers aan de de cursus vonden de mix van delen, leren en zelf bezig zijn in de cursus erg prettig.
De tools waarin er geleerd wordt om thuis door te gaan met verlies verwerken volgens een bepaalde methode en de bijdragen, ervaringen van anderen in de groep worden als zeer helpend ervaren.
De laatste 2 bijeenkomsten sluiten we af met een ritueel door iets te maken voor onze verliezen.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start maandag 4 november, 5 lessen van 10 tot 12 uur
Mo Gerritse
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start maandag 4 november, 5 lessen van 10 tot 12 uur
Mo Gerritse
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Schrijven met gevoel is een workshop van 3 bijeenkomsten. Door middel van schrijven proberen we tot inzichten te komen die misschien wel nieuw of verrassend voor je zijn. Schrijfervaring is niet nodig! Het gaat om de verwondering over wat schrijven voor je kan doen en je kunt ervaren of schrijven misschien een positieve aanvulling kan zijn in je herstelproces.
Veel mensen vinden het moeilijk om vrienden te maken. We gaan het hebben over vriendschap en alles wat daarmee te maken heeft.
Waarom is het zo belangrijk om te kunnen ervaren waar je eigen grenzen - en die van anderen - liggen? Wat is de relatie tussen het vermogen grenzen aan te kunnen geven en je herstelproces? Hoezo is het oefenen met het aangeven en respecteren van grenzen een vaardigheid die je nodig hebt als je een solide gevoel van eigenwaarde wilt ontwikkelen? Waarom is dat in de praktijk best wel lastig en besteden we er een cursus aan bij de Herstelacademie?
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.