Cursus Verder werken aan je herstel - 24 oktober 2025


12 lessen van 13 tot 15 uur (2 uur incl. 1x pauze)
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Geen kosten, gratis
Tim van Zijl en Angela
Meer informatie

De cursus in het kort


De cursus "Verder werken aan je herstel" kan je zien als een vervolg op "Herstellen doe je zelf", die je al gevolgd hebt als je Verder werken aan je herstel wilt gaan doen. We gaan dieper in op herstelthema's en er zal 1 gastspreker zijn of haar herstelverhaal komen delen. Enkele thema's die langskomen zijn: acceptatie, verwachtingen, valkuilen, vallen en opstaan en de fases van herstel.

Inschrijfformulier


Deze cursus is al gestart, je kan helaas niet meer inschrijven
✕

Nieuw bij de Herstelacademie?

De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker. Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie. Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod. Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.