
Een goed gesprek begint met goed kunnen luisteren. Maar hoe zorg je ervoor dat je wegblijft, of je in ieder geval bewust wordt, van de oordelen en aannames die je doet. In deze workshop, bestaande uit 2 lessen, gaan we daarmee aan de slag en wordt het duidelijk waarom we maar één mond hebben en twee oren.
Deze tweedaagse workshop is speciaal bedoeld voor mensen die willen luisteren zonder dat daarbij eigen ervaringen en oordelen in de weg gaan zitten. Je gaat leren hoe je bewust kan worden dat je door aannames te snel met een oordeel kunt komen. Het is de kunst om daar afstand van te nemen en verder oordeelloos het gesprek te kunnen voeren. Dus naast die bewustwording leer je ook hoe je met die aannames om kunt gaan.
Bekijk de volledige planning van Luisteren Zonder Oordeel en AannamesHerstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Rob Spruyt
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Rob Spruyt
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Voor de inwoners van de gemeente Heemstede en Zandvoort organiseert de Herstelacademie de cursus Positief zelfbeeld. Heb je last van een laag zelfbeeld? Zou je dit willen veranderen? Tijdens deze cursus word je door middel van oefeningen meegenomen naar een positiever zelfbeeld.
In deze cursus onderzoeken we iedere week aan de hand van de Yucel-methode een thema. Daarbij kijken we niet alleen naar wat of wie je energie kost, maar vooral ook naar wat of wie je steunt en waar je kracht uithaalt. Door te bouwen, erover te praten en ervaringen hierover met elkaar uit te wisselen, wordt duidelijk waar jouw kracht zit, waar je nu staat en wat je nog wilt bereiken. Dit kan ondersteunend werken voor je herstel, waarbij je vanuit eigen regie zoekt naar wat voor jou werkt.
Herstellen gaat over je leven leven en rekening houden met je psychische kwetsbaarheid. Bij herstel gaat het om de toekomst: de uitdaging om weer zelf je keuzes te maken en je leven te bepalen. Heb je een psychische kwetsbaarheid? Wil je een stap verder zetten in je herstelproces? En wil je weer de regie nemen over je eigen leven? Dan is deze cursus iets voor jou!
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.