
Deze informatiebijeenkomst is bedoeld voor iedereen met een wens om weer te gaan werken. Weer aan het werk willen en kunnen én vervolgens de stap daar naartoe zetten is makkelijker gezegd dan gedaan. Wanneer je door je psychische en/of verslavingskwetsbaarheid langere tijd niet heb gewerkt, durf je vaak niet meer te dromen van, of te denken aan werk: ‘’Kan ik dat wel, is een betaalde baan nog voor mij weggelegd? En zal ik geaccepteerd worden door collega’s?”
Misschien denk je aan vrijwilligerswerk, maar weet je niet waar te beginnen. En hoe moet het dan met bijvoorbeeld melden aan je uitkeringsinstantie?
Vaak is het lastig om te bedenken hoe je de eerste stappen richting (vrijwilligers)werk kunt gaan nemen. In deze informatiebijeenkomst bespreken wij ‘de beren’ op jouw weg richting werk, hoe je deze kunt gaan temmen, welke ondersteuning je nodig hebt om stappen naar werk te kunnen zetten. Ook geven wij informatie over welke ondersteuningsmogelijkheden er zijn.
Tevens bespreken wij hoe het is om te solliciteren met een gat in je CV. En wat vertel je wel en niet over je kwetsbaarheid tijdens het sollicitatiegesprek?
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Karin Goudsmit en Marcia Kroes
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Karin Goudsmit en Marcia Kroes
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
In deze cursus leer je op een creatieve manier dat je eigenwaarde géén vast gegeven is. Door te oefenen met de kunst van het herwaarderen, kan je herstelproces een verrassende nieuwe impuls krijgen.
Voor de inwoners uit de gemeente Haarlemmermeer organiseren wij deze cursus in wijkcentrum DE NIEUWE SILO. Spiritualiteit komt van het Latijnse woord spiritus, het betekent geest. Er is geen exacte definitie van spiritualiteit. In algemene zin heeft het te maken met datgene wat de geest betreft. Spiritualiteit gaat verder dan de fysieke wereld. Je voelt je verbonden met iets dat groter is dan tastbare zaken. Mensen kunnen spiritualiteit vinden in religie, in de natuur, meditatie of creatieve expressie.
De cursus "Verder werken aan je herstel" kan je zien als een vervolg op "Herstellen doe je zelf", die je al gevolgd hebt als je Verder werken aan je herstel wilt gaan doen. We gaan dieper in op herstelthema's en er zal 1 gastspreker zijn of haar herstelverhaal komen delen. Enkele thema's die langskomen zijn: acceptatie, verwachtingen, valkuilen, vallen en opstaan en de fases van herstel.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.