
Een intieme documentaire, gefilmd over een periode van meer dan 10 jaar, over de worsteling van een zoon om onafhankelijk te zijn van een ouder die hem niet wil loslaten.
Je ouders kies je niet, die krijg je… In Puinhoop gaat documentairemaker Allard Detiger na 20 jaar minimaal contact langs bij zijn moeder met borderline, nadat hij op een dag een belletje van de politie krijgt. Het huis van zijn moeder is een puinhoop, de buren klagen en professionele hulp is per direct nodig.
Na afloop een Q&A met Allard Detiger
Bekijk de volledige planning van Filmavond - Documentaire PuinhoopHerstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Tim Kreuger
Aan de bijeenkomst zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Tim Kreuger
Aan de bijeenkomst zijn geen kosten verbonden
Gezamenlijk gaan we op ontdekkingstocht om sterke kanten – kwaliteiten – van onszelf te (her)ontdekken. Ook ga je op zoek naar wat jij nodig hebt – voorwaarden – om je kwaliteiten in te kunnen zetten. En soms komt tijdens die zoektocht boven water, dat je ergens wel heel goed in bent, maar dat je er eigenlijk niet zo blij van wordt.
De Herstelacademie biedt een podium aan mensen die hun herstelverhaal willen presenteren. Elke bijeenkomst komt er één verhaal aan bod dat gekoppeld is aan een thema.
In deze cursus onderzoeken we iedere week aan de hand van de Yucel-methode een thema. Daarbij kijken we niet alleen naar wat of wie je energie kost, maar vooral ook naar wat of wie je steunt en waar je kracht uithaalt. Door te bouwen, erover te praten en ervaringen hierover met elkaar uit te wisselen, wordt duidelijk waar jouw kracht zit, waar je nu staat en wat je nog wilt bereiken. Dit kan ondersteunend werken voor je herstel, waarbij je vanuit eigen regie zoekt naar wat voor jou werkt.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.