
Het accepteren van een psychische kwetsbaarheid is niet makkelijk en het wordt dan ook wel eens vergeleken met een rouwproces. Het hebben van een psychische kwetsbaarheid kan je toekomstverwachtingen behoorlijk in de war gooien. Het acceptatieproces gaat meestal niet over één nacht ijs en heeft vaak tijd nodig. Wanneer je je psychische kwetsbaarheid accepteert, krijg je ruimte om naar jezelf te kijken.
Tijdens deze workshop "acceptatie psychische kwetsbaarheid" behandelen we een stukje theorie, maar gaan we ook in gesprek met elkaar. Thema's als: wat vind je moeilijk aan het accepteren, waarom is het belangrijk, wat zijn dingen waar je tegenaan loopt, schaamte, hoe lang duurt zo'n proces en ik ben meer dan mijn kwetsbaarheid, zullen voorbij komen tijdens deze eenmalige bijeenkomst.
Bekijk de volledige planning van Workshop Acceptatie Psychische kwetsbaarheidHerstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Tim van Zijl
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Tim van Zijl
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
In deze cursus onderzoeken we iedere week aan de hand van de Yucel-methode een thema. Daarbij kijken we niet alleen naar wat of wie je energie kost, maar vooral ook naar wat of wie je steunt en waar je kracht uithaalt. Door te bouwen, erover te praten en ervaringen hierover met elkaar uit te wisselen, wordt duidelijk waar jouw kracht zit, waar je nu staat en wat je nog wilt bereiken. Dit kan ondersteunend werken voor je herstel, waarbij je vanuit eigen regie zoekt naar wat voor jou werkt.
Een goed gesprek begint met goed kunnen luisteren. Maar hoe zorg je ervoor dat je wegblijft, of je in ieder geval bewust wordt, van de oordelen en aannames die je doet. In deze workshop, bestaande uit 2 lessen, gaan we daarmee aan de slag en wordt het duidelijk waarom we maar één mond hebben en twee oren.
Ben jij ervaringsdeskundige en begeleid je groepen waarin de deelnemers werken aan hun herstel? Of wil je deze leren begeleiden? In onze cursus leer je principes en vaardigheden om als facilitator groepen te begeleiden.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.