
Schrijven met gevoel is een workshop van 3 bijeenkomsten. Door middel van schrijven proberen we tot inzichten te komen die misschien wel nieuw of verrassend voor je zijn. Schrijfervaring is niet nodig! Het gaat om de verwondering over wat schrijven voor je kan doen en je kunt ervaren of schrijven misschien een positieve aanvulling kan zijn in je herstelproces.
Wat kun je verwachten?
Creativiteit: Creatieve schrijfopdrachten die uitnodigen om bij je gevoel te komen.
Ontspanning: Het schrijfproces kan helpen om meer bij jezelf te komen.
Ontdekken: Door te schrijven kom je misschien tot verrassende inzichten over jezelf.
Gereedschap: Ontdek of schrijven een aanvulling kan zijn in je herstelproces.
Ben je nieuwsgierig en wil je graag meedoen? Meld je dan aan voor Schrijven met gevoel.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 25 maart, 3 lessen van 10 tot 12:15 uur
Judith Deumers
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 25 maart, 3 lessen van 10 tot 12:15 uur
Judith Deumers
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Heb je een sterk inlevingsvermogen? Voel jij je na een drukke dag totaal opgebrand? Ben je vaak moe? Heb je vaak last van hoofdpijn? Ben je snel emotioneel? Heb je vaak het gevoel alsof alle energie uit je lichaam wegstroomt? Dan ben jij waarschijnlijk hoogsensitief. In deze cursus gaan we dieper in op wat hooggevoeligheid is, Waar heb je last van als je hooggevoelig bent en hoe ga je daarmee om in het dagelijks leven?
Gezamenlijk gaan we op ontdekkingstocht om sterke kanten – kwaliteiten – van onszelf te (her)ontdekken. Ook ga je op zoek naar wat jij nodig hebt – voorwaarden – om je kwaliteiten in te kunnen zetten. En soms komt tijdens die zoektocht boven water, dat je ergens wel heel goed in bent, maar dat je er eigenlijk niet zo blij van wordt.
Een goed gesprek begint met goed kunnen luisteren. Maar hoe zorg je ervoor dat je wegblijft, of je in ieder geval bewust wordt, van de oordelen en aannames die je doet. In deze workshop, bestaande uit 2 lessen, gaan we daarmee aan de slag en wordt het duidelijk waarom we maar één mond hebben en twee oren.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.