De Herstelacademie biedt een podium aan mensen die hun herstelverhaal willen presenteren. Elke bijeenkomst komt er één verhaal aan bod dat gekoppeld is aan een thema. Schrijf je in via het formulier om het herstelverhalen podium bij te wonen.
Iedereen is welkom bij het Herstelverhalen podium!
Ben jij ook geïnteresseerd in het vertellen van jouw herstelverhaal? Neem dan contact op met Tim Kreuger via: tim.kreuger@herstelacademie.org of 06 - 13027231.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Maandag 10 maart van 15 tot 17 uur
Tim Kreuger
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Maandag 10 maart van 15 tot 17 uur
Tim Kreuger
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Voor de inwoners van de gemeente Heemstede organiseert de Herstelacademie de cursus Herstellen doe je zelf. Herstellen gaat over je leven leven en rekening houden met je psychische kwetsbaarheid. Bij herstel gaat het om de toekomst: de uitdaging om weer zelf je keuzes te maken en je leven te bepalen. Heb je een psychische kwetsbaarheid? Wil je een stap verder zetten in je herstelproces? En wil je weer de regie nemen over je eigen leven? Dan is deze cursus iets voor jou!
Veel bezoekers van de Herstelacademie worstelen met de gevolgen van heftige en ontwrichtende ervaringen in hun levens. De gevolgen ervan zijn merkbaar in je dagelijkse leven. Dit noemen we Traumasporen. Tijdens deze cursus richten we ons voornamelijk hierop en niet zozeer op de trauma’s zelf. Hoe ga je met deze traumasporen om en wat kunnen we van elkaar leren?
De Herstelacademie biedt een podium aan mensen die hun herstelverhaal willen presenteren. Elke bijeenkomst komt er één verhaal aan bod dat gekoppeld is aan een thema.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.