
Deze bijeenkomst is een ontdekkingstocht naar wat jouw leven zin geeft. Een gedeelte van die tocht heb je al afgelegd en je bent ongetwijfeld veel tegengekomen onderweg. Vervulling en voldoening, maar vast ook pijn en leegte. Misschien ontdek je vandaag nieuwe dingen die belangrijk zijn of hervind je ze.
Bekijk de volledige planning van Themabijeenkomsten Zandvoort over ZingevingPluspunt, Flemingstraat 55, Zandvoort
Emmy van den Heuvel
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Pluspunt, Flemingstraat 55, Zandvoort
Emmy van den Heuvel
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Een goed gesprek begint met goed kunnen luisteren. Maar hoe zorg je ervoor dat je wegblijft, of je in ieder geval bewust wordt, van de oordelen en aannames die je doet. In deze workshop, bestaande uit 2 lessen, gaan we daarmee aan de slag en wordt het duidelijk waarom we maar één mond hebben en twee oren.
Herstellen gaat over je leven leven en rekening houden met je psychische kwetsbaarheid. Bij herstel gaat het om de toekomst: de uitdaging om weer zelf je keuzes te maken en je leven te bepalen. Heb je een psychische kwetsbaarheid? Wil je een stap verder zetten in je herstelproces? En wil je weer de regie nemen over je eigen leven? Dan is deze cursus iets voor jou!
In deze cursus leer je op een creatieve manier dat je eigenwaarde géén vast gegeven is. Door te oefenen met de kunst van het herwaarderen, kan je herstelproces een verrassende nieuwe impuls krijgen.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.