In deze cursus leer je op een creatieve manier dat je eigenwaarde géén vast gegeven is. Door te oefenen met de kunst van het herwaarderen, kan je herstelproces een verrassende nieuwe impuls krijgen. De kringloopwinkel is daar bij uitstek geschikt voor. Aan het eind van de cursus gaan we er een keer op uit, want we leren in deze cursus vooral door te doen.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start dinsdag 10 oktober, 8 lessen van 10 tot 12:30 uur
Marielle en Rob Spruyt
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start dinsdag 10 oktober, 8 lessen van 10 tot 12:30 uur
Marielle en Rob Spruyt
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Heb je last van een laag zelfbeeld? Zou je dit willen veranderen? Tijdens deze cursus word je door middel van oefeningen meegenomen naar een positiever zelfbeeld.
Dit is een cursus die bijdraagt aan het bespreekbaar maken van een psychische kwetsbaarheid en/of verslaving. Daarmee draagt het actief bij aan empowerment en het verminderen van stigma. Je ontwikkelt je eigen kijk op openheid.
Vervolg op de oriëntatiecursus. In deze cursus leggen we de basis waarmee je als beginnend ervaringsdeskundige in de praktijk aan de slag kan gaan. Met aandacht voor de ontwikkelingen op het gebied van ervaringsdeskundigheid en praktische oefeningen.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.