Mensen die overgevoelig zijn voor prikkels hebben problemen met het filteren daarvan. Van de miljoenen prikkels wordt het grootste deel niet bewust waargenomen. Maar wat nou als deze filter niet voldoende werkt? Deze workshop is voor iedereen die denkt last te hebben van overprikkeling, maar ook voor de mensen die dit al weten en hier verdieping in zoeken. De wereld is druk en deze wordt steeds drukker, het is geen wonder en zeker geen zwakte als je hier last van ervaart door ongemakken. In deze workshop word duidelijk wat voor invloed het kan hebben als je overprikkeling ervaart, en hoe je hier zo goed mogelijk mee kan omgaan.
Dit doen we in drie fases:
Overprikkeling is veel meer dan alleen een druk hoofd!
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 6 september, 3 lessen van 13 tot 15 uur
Sylvia
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start woensdag 6 september, 3 lessen van 13 tot 15 uur
Sylvia
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
De WRAP is een plan voor welbevinden in je dagelijks leven. Het leven staat niet stil en de WRAP groeit mee met jouw ontwikkeling. Deze workshop is voor iedereen die de WRAP training ooit heeft gevolgd. We nemen de onderdelen van de WRAP door en er is ruimte voor verdieping van de onderwerpen. Met elkaar delen we ideeën en kennis over hoe je de WRAP nog beter voor jezelf kunt gebruiken.
Wat zet jou in bloei en wat zorgt ervoor dat jouw 'blaadjes' als het ware slap gaan hangen? Dat is het thema van de collages die we in deze workshop zullen maken.
Vervolg op de oriëntatiecursus. In deze cursus leggen we de basis waarmee je als beginnend ervaringsdeskundige in de praktijk aan de slag kan gaan. Met aandacht voor de ontwikkelingen op het gebied van ervaringsdeskundigheid en praktische oefeningen.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.