
Een opgeruimde kamer, keuken of huis is fijn en kan ook een opgeruimd gevoel in je hoofd geven. Je huis op orde brengen en houden is makkelijker gezegd dan gedaan, zeker wanneer je in een periode verkeert waarin het in psychische zin allemaal niet zo lekker loopt. Waar loop je tegenaan als je wilt beginnen met opruimen, hoe krijg je je huis op orde en hoe houd je het zo?
Dit zijn vragen waar wij het met elkaar over gaan hebben tijdens deze workshop. Daarnaast ga je in beeld brengen wat voor jou belangrijk is als je denkt aan een opgeruimd huis. De workshopleider zal de workshop inleiden met haar eigen ervaring rondom ‘opgeruimd staat netjes’.
Bekijk de volledige planning van Opgeruimd staat NetjesHerstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Renate Kooijmans
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Renate Kooijmans
Aan de cursus zijn geen kosten verbonden
Wat houdt ervaringswerk in? Hoe en op welke wijze kun je je ervaringen inzetten als vrijwilliger en als betaalde ervaringsdeskundige. In deze cursus kun je ontdekken of het werken met eigen ervaring iets voor jou is.
Het accepteren van een psychische kwetsbaarheid is niet makkelijk en het wordt dan ook wel eens vergeleken met een rouwproces. Het hebben van een psychische kwetsbaarheid kan je toekomstverwachtingen behoorlijk in de war gooien. Het acceptatieproces gaat meestal niet over één nacht ijs en heeft vaak tijd nodig. Wanneer je je psychische kwetsbaarheid accepteert, krijg je ruimte om naar jezelf te kijken.
Mensen die overgevoelig zijn voor prikkels hebben problemen met het filteren daarvan. Van de miljoenen prikkels wordt het grootste deel niet bewust waargenomen. Maar wat nou als deze filter niet voldoende werkt? Deze workshop is voor iedereen die denkt last te hebben van overprikkeling, maar ook voor de mensen die dit al weten en hier verdieping in zoeken. De wereld is druk en deze wordt steeds drukker, het is geen wonder en zeker geen zwakte als je hier last van ervaart door ongemakken. In deze workshop word duidelijk wat voor invloed het kan hebben als je overprikkeling ervaart, en hoe je hier zo goed mogelijk mee kan omgaan.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend.
Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw computer, telefoon of tablet wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.