Herstelacademie Haarlem en Meer organiseert themabijeenkomsten bij SLUIS 751 zodat inwoners en organisaties uit de gemeente Velsen kennis kunnen maken met ons. Thema’s zijn Herstel, Zelfhulp, Stigma en Lekker in je Vel. Kom ook en wissel ervaringen uit tijdens de themabijeenkomsten!
Sluis 751, Lange Nieuwstraat 751, IJmuiden
Maandag 28 november van 14 tot 16 uur
Onbekend
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Deze cursus is het vervolg op de basiscursus zin-en betekenisgeving. De ontdekkingstocht naar wat jouw leven zin en betekenis geeft gaat door.
Denken en Doen is een cursus voor iedereen die te veel last heeft van negatieve gedachten en emoties en dat als belemmerend ervaart in het dagelijks leven.
Taal is een krachtig instrument. Dat je ook kan inzetten om jezelf te ondersteunen. Zo praat je jezelf bijvoorbeeld weleens moed in. Zo kun je ook iets voor jezelf opschrijven om weer goede moed te vinden.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend en is vooral geen intake gesprek.