Schrijven werkt helend. Het brengt niet alleen helderheid in de geest, het blijkt dat mensen die regelmatig schrijven minder vaak last hebben van lichamelijke kwalen. Daarnaast draagt schrijven over je gevoelens en ervaringen bij aan herstel en verbinding maken met anderen. Bovenal is samen schrijven leuk om te doen! We gaan aan de slag met creatieve schrijfopdrachten rond thema’s als steun, hoop en kracht. Wie weet heb je zin om zelf een opdracht, wens of thema in te brengen. Dat mag gerust, want het schrijfatelier is een plek waar alles mag en niets moet. Laat maar stromen wat er boven komt. Wie wil leest voor.
Eens in de zoveel tijd organiseren we samen een avond waarop je kunt voordragen uit eigen werk en kunt luisteren naar anderen.
Herstelacademie, Leonardo Da Vinciplein 73, eerste etage, Haarlem
Start dinsdag 5 juli, 8 lessen van 10 tot 12 uur
Sandra en Marcia Kroes
Aan de workshop zijn geen kosten verbonden
Herstelacademie Haarlem en Meer organiseert themabijeenkomsten bij SLUIS 751 zodat inwoners en organisaties uit de gemeente Velsen kennis kunnen maken met ons. Thema’s zijn Herstel, Zelfhulp, Stigma en Lekker in je Vel. Kom ook en wissel ervaringen uit tijdens de themabijeenkomsten!
Ben jij ervaringsdeskundige en begeleid je groepen waarin de deelnemers werken aan hun herstel? Of wil je deze leren begeleiden? In onze cursus leer je principes en vaardigheden om als facilitator groepen te begeleiden.
Plan je eigen leven goed en krijg er meer grip op. Door het volgen van de cursus leer je stap voor stap een persoonlijk ‘levensplan’ te maken om zo aan je eigen welbevinden te werken. Door deze cursus te volgen ontstaat een eigen ‘goed gevoel gereedschapskoffer’.
De eerste stap is vaak een gesprek met een peer- /informatiemedewerker.
Het is fijn om eerst even kennis te maken met de Herstelacademie.
Zodat we samen met jou kunnen kijken hoe je verder kunt deelnemen binnen ons aanbod.
Een gesprek is vrijwillig en vrijblijvend en is vooral geen intake gesprek.